Przygotowania do ślubu cd...

 

Tu jesteś: ślub >>> organizacja >> przygotowania do ślubu
przygotowania, ślub

      

3-2 miesiące przed Ślubem przygotowania zaczynają nabierać tempa.

       Koniecznie trzeba zacząć rozsyłać lub rozwozić zaproszenia ( najlepiej wybrać takie z kartą zwrotną gdzie zaproszeni gości do podanego terminu odeślą nam karnecik z potwierdzeniem przybycia)

       To również najwyższa pora na zorganizowanie transportu dla naszych gości i dla nas, który z miejsca zawarcia związku małżeńskiego dowiezie nas i naszych gości do miejsca uroczystości weselnych.

       Jeżeli wśród zaproszonych gości mamy osoby z poza naszego miasta dobrze jest już zarezerwować nocleg dla nich.

       To również odpowiedni moment na wybór i zakup obrączek.

       Pamiętajmy o potwierdzeniu terminów z fotografem, kamerzystą oraz orkiestrą lub Dj.

       To właściwy moment aby ustalić szczegóły przebiegu uroczystości zarówno w USC jak i w Kościele.1 Miesiąc przed uroczystością:

       Młodzi mają wrażenie, że czas biegnie coraz szybciej a oni o czymś zapomnieli.

       Postarajmy się o wybranie dobrej cukierni i zamówmy tort oraz ciasta weselne. W lokalu w którym odbędzie się Wesele musimy ustalić ostateczne menu, rodzaj podawanego alkoholu, kolejność i pory posiłków, kolorystykę wystroju sali, nakrycia i ustawienie stołów.

       Koniecznie zarezerwujmy już terminy w wybranym salonie piękności i umówmy się na próbny makijaż i fryzurę przynajmniej tydzień przed uroczystością.

       To właściwa pora na wybór i zamówienie: bukietów dla panny młodej i druhny, wiązanki do butonierki dla pana młodego i drużby, stroików, dekoracji stołów, sali oraz kościoła.

<<< wstecz 1 2 [3] 4 5 dalej >>>Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Właściciel serwisu