Motyw przewodni ślubu i wesela - jak go wybrać?

 

Tu jesteś: ślub >>> Motyw przewodni ślubu i wesela - jak go wybrać?
ślub

       Zastanawiasz się w jakim stylu urządzić ślub oraz wesele? Poznaj sprawdzone sposoby na wybór motywu przewodniego.

Ślubne przygotowania potrafią spędzić sen z powiek nawet osobom, które na co dzień nie mają absolutnie żadnego problemu z organizacją. W końcu młoda para musi wybrać zarówno ślubną salę, jak i stroje, dodatki, a także różnego rodzaju dekoracje. Aby nie zgubić się w ogromie wspomnianych wyborów i tym samym odpowiednio dopasować do siebie poszczególne elementy, warto wybrać motyw przewodni ślubu oraz wesela. Co to takiego? To oczywiście styl, jaki będzie dominować podczas opisywanej uroczystości. Czym należy kierować się w trakcie wyboru wspomnianego motywu przewodniego?

Motyw dopasowany do młodej pary

To oczywiste, że podczas ślubu oraz wesela to właśnie wy . młoda para - znajdujecie się w centrum wydarzeń. To wasz moment i właśnie z tego względu warto dopasować motyw ślubny do waszych charakterów, upodobań i gustów. Poza tym zwróćcie również uwagę na sposób, w jaki ubieracie się na co dzień. Jeśli cenicie sobie wygodę i naturalność to strzałem w dziesiątkę może okazać się design boho chic. Wolicie dobrze skrojone, eleganckie ubrania? W takim razie warto wziąć pod uwagę styl glamour. A może jesteście miłośnikami minionych epok? Jeśli tak, to rozważcie wesele z dodatkami retro lub też nawiązującymi do konkretnych czasów.

Styl lokalu

Wnętrze lokalu, w którym zdecydowaliście się wyprawić wasze wesele również wywiera spory wpływ na wybór motywu przewodniego uroczystości. Dlaczego? Ponieważ w przypadku niedopasowania uzyskany efekt może okazać się daleki od oczekiwanego. Przykładowo, jeśli organizujecie zabawę we wnętrzu folkowej stodoły, to wybór stylu glamour może okazać się po prostu nietrafiony. W takim przypadku o wiele lepiej sprawdzi się design boho chic bądź też styl schabby chic.

Ogranicza was tylko wyobraźnia

Wybierając motyw przewodni wesela warto pamiętać, że w praktyce jedynym ograniczeniem jest. wasza wyobraźnia. Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie ten dzień. Jak wyglądacie? Jak prezentuje się okolica lub wnętrze, w którym jesteście? Następnie zastanówcie się nad tym, co stanowi waszą inspirację na co dzień. Jakie kolory kochacie, jakie miejsca są wam bliskie? Gdzie czujecie się najlepiej? Dodatkową inspiracją mogą stać się katalogi ślubne lub też serwisy o opisywanej tematyce. Godną polecenia stroną tego rodzaju jest platforma ślubna Wedding.pl. To serwis pełen ciekawych propozycji i praktycznych porad ślubnych.

Foto: Unsplash.com

      Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

elektryczna kuchnia w ... (0) [Malwinnna2]
może coś o diecie? (7) [margaretka]
kuchnia indukcyjna (2) [margaretka]
Jaki make up do ślubu? (5) [maribella]
Koce wełniane (2) [Malwinnna2]

Właściciel serwisu