Ślub i wesele, które wszyscy dobrze wspominają

 

Tu jesteś: ślub >>> Ślub i wesele, które wszyscy dobrze wspominają
ślub

      

Wiele par, które w najbliższym czasie planują ślub oraz wesele zastanawia się, co zrobić, aby mile zaskoczyć gości, być oryginalnym, a tym samym zaaranżować naprawdę niezapomniane przyjęcie. Jednocześnie podczas takiej uroczystości warto przestrzegać tradycji i przemyśleć wszystkie te obowiązkowe elementy ślubu i wesela, które koniecznie powinny się na nim znaleźć.
      

Ślub i wesele, które wszyscy dobrze wspominają

Bardzo wiele kwestii można przemyśleć z wyprzedzeniem i odpowiednio wcześniej je przygotować.

Zdjęcia oraz kamera

Taką usługę koniecznie trzeba zamówić z wyprzedzeniem, ale to ważne, aby na takiej uroczystości pojawiła się kamerzysta lub też fotograf, bo filmy i zdjęcia będą niesamowitą pamiątką na całe życie.

Muzyka

Szalenie ważna jest oprawa muzyczna całej imprezy. W zależności od rozmachu wesela można pokusić się o dja, zespół albo nawet całą orkiestrę. Potrzebny będzie też wodzirej lub ktoś, kto nada całej zabawie pewnej dynamiki i wyciągnie na parkiet nawet tych, którzy zazwyczaj jedynie siedzą za stołami.

Ważny pierwszy taniec

To, co na pewno warto przygotować na sam początek wesela to pokazowy pierwszy taniec pary młodej. To właśnie w tym momencie oczy wszystkich są skierowane na młodych i to jest ich czas na to, aby zaprezentować swoje umiejętności taneczne.

Podziękowania dla rodziców

Dobrym zwyczajem na każdym weselu jest przygotowanie specjalnego podziękowania dla rodziców oraz wręczenie go zaraz po uroczystej przemowie. Jest to nie tylko miły gest, ale jak się okazuje - niemalże obowiązkowy punkt programu na każdym weselu. Oczywiście, oprócz rodziców można też uwzględnić inne osoby, którym takie podziękowanie ze strony państwa młodych się należy.

Upominki dla gości

Drugą szalenie modną, ale i bardzo pozytywną rzeczą jest przygotowanie specjalnych podziękowań dla gości, które wręczymy im w momencie, kiedy będą już opuszczać lokal. Podziękowania mogą być w formie drobnego prezentu, na przykład magnesu na lodówkę, albo mogą też przyjąć inną, bardziej oryginalną formę.

Wystrój sali

Cały wystrój sali może mieć określony charakter, do tego celu można wynająć usługi florysty lub też dekoratora. To może być klimat swojski, rustykalny z kolorowymi, polnymi kwiatami, albo też coś bardzo eleganckiego w stylu glamour. Ważne, aby pomysł na wystrój spodobał się nie tylko młodej parze, ale i zaproszonym gościom.

Impreza w odpowiednim miejscu

Z bardzo wielu względów ogromne znaczenie ma to, gdzie zostanie zorganizowane wesele w Białymstoku. Różnego rodzaju sale weselne w Białymstoku kuszą atrakcyjną ofertą cenową oraz jakże zróżnicowaną stylistyką dostępnych lokali. Jaką salę wybrać, aby pomieściła ona wszystkich gości, była estetyczna, ale i aby podczas przyjęcia poczęstować gości naprawdę smacznym jedzeniem? Interesującym i wprost idealny na taką okazję lokalem jest Hotel 3Trio. To bezsprzecznie taki hotel w Białymstoku, który jest chętnie odwiedzany przez gości, ale też posiada piękną i stylową salę weselną, w której mamy zagwarantowane długie godziny świetnej zabawy z naszymi gośćmi weselnymi. Pyszne jedzenie, wspaniale przystrojona sala, miła obsługa, a także lokal w samym sercu miasta - to recepta na naprawdę udane wesele, czego chcieć więcej? Dowiedz się więcej o ofercie weselnej Hotelu 3 Trio w Białymstoku!Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Właściciel serwisu