Fotobudki podbijają serca polskich weselników

 

Tu jesteś: ślub >>> Fotobudki podbijają serca polskich weselników
ślub

       Od wielu lat, jedną z głównych atrakcji na imprezach okolicznościowych w Stanach Zjednoczonych są fotobudki. Teraz ten trend wkracza także na nasz rodzimy rynek. Szeroki dostęp do internetu i znajomość języków obcych spowodowały, że zagraniczne mody podbijają nasz rodzimy rynek. Do wzrostu popularności budek fotograficznych w Polsce przyczyniła się m.in. firma Imprezowy Raj z Krakowa, która proponuje wynajem tych urządzeń na godziny.

       Krótka historia fotobudki

       Zanim przejdziemy do walorów fotobudki w charakterze atrakcji weselnej, spójrzmy wstecz. Idea fotobudki zrodziła się na początku ubiegłego wieku w USA. Wynalazcą tego urządzenia był pochodzący z Syberii Anatol M. Josepho. Opatentowany przez niego wynalazek został wyceniony na milion dolarów. Skąd taka popularność? Otóż w 1925 roku między 51. i 52. aleją na Broadwayu otworzył on studio fotograficzne, do którego dziennie przychodziło ponad 7,5 tysiąca osób! Zdjęcia były robione na jednym pasku za ćwierć dolara. Kolejki ustawiały się metrami i jak donoszą informacje z tamtego okresu, jednym z klientów fotobudki był sam gubernator Nowego Jorku.

      

       Magia budki fotograficznej

       Jak widać już od samego początku budki fotograficzne przyciągały najznamienitsze osobowości. Dziś dostęp do nich jest znacznie bardziej ułatwiony. Budki zaczynają królować na polskich weselach. Co jest w nich tak przyciągającego? Po pierwsze możemy zobaczyć efekty od razu. Pozujemy i za moment otrzymujemy zdjęcie. Jednak to nie wszystko. Prócz samej atrakcji w postaci zdjęcia, firmy proponują swoim klientom szereg rekwizytów. Peruki, tabliczki, szale, a nawet spersonalizowane tła powodują, że samo przygotowanie do fotografii integruje i angażuje zarówno gości, jak i gospodarzy. Nad wszystkim czuwa animator, który prócz wsparcia technicznego, podpowiada modelom i modelkom, co zrobić, żeby zdjęcia spełniały ich oczekiwania. Dowodem na to, że fotobudki są doskonałą atrakcją są liczne pozytywne opinie klientów, które odnajdziemy na wielu forach internetowych.

       Artykuł powstał przy współpracy z Imprezowy Raj (wynajem fotobudek w Krakowie)

      Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Właściciel serwisu