O czym pamiętać wybierając salę weselną?

 

Tu jesteś: ślub >>> O czym pamiętać wybierając salę weselną?
ślub

       Planowanie wesela jest szczególnym momentem w życiu przyszłych nowożeńców i wymaga podjęcia wielu decyzji. Do jednej z pierwszych należy wybór sali weselnej, którą trzeba zarezerwować nawet kilka lat wcześniej. Oferty proponowane przez hotele i zajazdy są bardzo zróżnicowane pod wieloma względami, a znalezienie najlepszej opcji wymaga przemyślenia wszystkich założeń dotyczących charakteru przyjęcia i oczekiwań wobec miejsca, w którym się odbędzie.

      

Styl wesela jest bardzo istotny

Podczas wyboru sali weselnej, oprócz podstawowych ustaleń, takich jak ilość zaproszonych osób czy lokalizacja, należy wziąć pod uwagę styl imprezy. Jeśli przyszłej parze młodej zależy na gustownym i ekskluzywnym przyjęciu, dobrą opcją będzie skorzystanie z oferty sali weselnej w hotelu. Dużą popularnością cieszą się wesela w stylu rustykalnym, które urządzane są w zajazdach posiadających drewniane sale, udekorowane lampionami, papierowymi girlandami i kwiatami zebranymi z łąk i pól.

Koszty wynajęcia sali . na co zwrócić uwagę?

Przed podpisaniem umowy należy upewnić się, jakie usługi i produkty wliczone są w cenę. W przypadku pominięcia tego kroku, może okazać się, że ostateczna suma jest znacznie wyższa, ponieważ doliczono do niej obsługę kelnerską, dekorację sali, nielimitowane napoje czy zakup ciast, które są opcją dodatkową. Zapoznanie się z cennikiem pozwoli oszacować koszty i podjąć decyzje odnośnie innych rozwiązań, takich jak pokaz sztucznych ogni czy urządzenie .wiejskiej chaty. z przysmakami domowej roboty.

Inne urozmaicenia, które wzbogacą przyjęcie

Dobrym wyborem jest sala, która zapewnia dodatkowe atrakcje. Restauracja .Na Skrajnej. oferuje plac zabaw z parkiem linowym, który będzie doskonałą rozrywką dla dzieci i młodzieży, czy leśny ogród, który stanie się idealnym tłem na sesję zdjęciową, a także miejscem do ochłonięcia w trakcie żywiołowej zabawy (szczegóły na Naskrajnej.pl). Podobne rozwiązania są bardzo cenione i brane pod uwagę podczas wyboru miejsca na organizację przyjęcia weselnego.Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Gadżety na ślub i wesele (16) [wiolkabugla]
taniec weselny (2) [margaretka]
Hej, robicie często za... (5) [marekm]
Sala weselna (22) [margaretka]
wygładzenie włosów (0) [marekm]

Właściciel serwisu