Magiczny ślub zimą - jak zorganizować ślub i wesele?

 

Tu jesteś: ślub >>> Magiczny ślub zimą - jak zorganizować ślub i wesele?
ślub

      

Zmieniająca się wciąż rzeczywistość zmusza nas do szukania wszelkich skutecznych rozwiązań. Wiele par szuka terminów nieoczywistych, które nie oscylują w terminach letnich i wiosennych. Wesele zimą wcale nie musi być ponure. Jak zorganizować wesele jesienią i zimą? Podpowiadamy.

      

      

Wielu parom wydaje się, że wesele zimą całkowicie traci swój urok i magiczny klimat, jednak nic bardziej mylnego. Wesele zimą również może być piękne. Zimowe terminy niosą ze sobą również wiele praktycznych zalet . ceny są zazwyczaj tańsze, a usługodawcy oferują specjalne gratisy. Często na wymarzoną salę trzeba czekać nawet do dwóch lat. Zimą jednak dostępność terminów jest większa, dlatego nie trzeba tak długo czekać na wymarzony lokal. Wiele osób nie chce czekać tak długo na wesele, dlatego wolą wybrać termin zimowy. Sam okres oczekiwania na ten wymarzony dzień jest pełen stresu, dlatego nie warto dokładać sobie zmartwień.

Wesele zimą - wyjątkowe przyjęcie

Wesele zimą może być wyjątkowe i niepowtarzalne, otoczone piękną aurą. Zimowe wesele może kojarzyć się nieudaną pogodą. Co ważne - latem również pogoda może być bardzo różna, więc nie należy się nią sugerować planując wesele.

Zimą temperatura oscyluje poniżej zera, jednak odpowiednie przygotowanie do tego dnia sprawi, że zarówno w sercach gości, jak i państwa młodych naprawdę będzie ciepło. Pewnego czasu, okres wesel zaczynał się początkiem czerwca i trwał jedynie do sierpnia, jednak te czasy już się zmieniły. Obecnie czas jest bardziej wydłużony, a okres weselny nie odnosi się już tylko do miesiąców letnich. Grudzień to jednak wyjątkowy czas, gdy zmienia się cała rzeczywistość. Przedświąteczne przygotowania mogą zamienić się również w przygotowania przedślubne. Warto więc wykorzystać ten czas również na wspólne świętowanie waszej miłości. Skusisz się na wesele zimową porą?

Zimowe wesela bez wątpienia mają swój klimat. Wiele par jednak nie decyduje się na wybór zimowych dat na wesele z powodu pogody. Obawiają się, że nieprzyjazna aura może całkowicie zepsuć efekt przyjęcia i przeszkodzić w świętowaniu. Nie warto jednak martwić się pogodą, ponieważ na nią nie mamy wpływu, a latem również może zdarzyć się deszczowa lub nawet burzowa pogoda. W naszym klimacie każdy miesiąc może przynieść rozczarowanie pogodą, dlatego też nie warto się nią w pełni sugerować, wybierając datę ślubu i wesela.

Jak zorganizować przyjęcie zimą?

Jednym z pozytywów, przemawiających za zimowym weselem jest niezwykły klimat. Na atmosferę wesela składa się mnóstwo czynników - muzyka, jedzenie, dekoracje, oświetlenie. To właśnie w okresie zimowym i jesiennym, gdy za oknem szybciej zapada zmrok, jesteśmy w stanie już od początku stworzyć ciekawą atmosferę, która zachwyci gości.

Po ceremonii w kościele goście mogą przywitać Was trzymając w ręku zimne ognie, rozświetlające mrok jesiennego lub zimowego popołudnia. Piękny i efektowny może również być pierwszy taniec, gdy za oknem jest już ciemno, a cała sala jest spowita w klimatycznym półmroku i rozświetlona świecami - niezapomniany klimat gwarantowany.

Zimowe wesele to również dodatki - podziękowania dla rodziców i księga gości weselnych również powinny być dopasowane do stylu wesela.Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Właściciel serwisu