Oprawa świetlna wesela

 

Tu jesteś: ślub >>> Oprawa świetlna wesela
ślub

       Organizacja wesela to przedsięwzięcie, wymagające szczegółowego zaplanowania najmniejszych detali. Aby całe wydarzenie odbyło się bez zakłóceń i na długo zapadło wszystkim w pamięć, konieczna jest odpowiednia oprawa, która zachwyci zarówno gości, jak i młodą parę. Oświetlenie sali weselnej pozwala na stworzenie niepowtarzalnego nastroju, który zapewni pożądany charakter danej imprezy.

      

      

Światło na wesele może być bardzo różne, w zależności od tego, jaki efekt chce osiągnąć młoda para. Warto pamiętać, że za pomocą światła stosunkowo łatwo manipulować nastrojem i klimatem, dlatego warto wykorzystywać oprawę świetlną do podkreślania poszczególnych wydarzeń na weselu. Przykładowo, inne światło przyda się podczas jedzenia posiłku, inne w trakcie pierwszego tańca pary młodej, a jeszcze inne w czasie oczepin. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu poszczególnych lamp i urządzeń, można łatwo dopasować oświetlenie do konkretnych sytuacji.

Światła na wesele mogą być dyskretne i eleganckie, nieco bardziej imprezowe i kolorowe, przyciemnione, punktowe, rozproszone, ciepłe lub zimne. Wszystko zależy od tego, jaki dokładnie efekt chcemy osiągnąć. Chcąc, aby wszystko odbyło się perfekcyjnie, warto wcześniej zastanowić się, jaki nastrój ma panować na naszym weselu. Dzięki temu dużo prościej nam będzie znaleźć odpowiednie rozwiązania świetle, spełniające nasze potrzeby. Oczywiście każda sala weselna zapewnia oświetlenie, pozwalające na udaną zabawę do białego rana. Jeśli jednak chcemy się czymś wyróżnić lub mamy własny pomysł na efekty świetlne, konieczna może się okazać pomoc operatora, który zadba o odpowiednie światło w trakcie wesela.

Dekoracja światłem to świetny sposób na niepowtarzalny klimat. Można wykorzystać w tym celu np. napisy wykonane z żarówek, ciekawe projekcje wyświetlane z użyciem rzutnika lub taśmy ledowe, pozwalające na tworzenie fantazyjnych wzorów i ciekawych efektów świetlnych. Jeśli impreza odbywa się w plenerze, ciekawym rozwiązaniem są również latarenki, wykorzystujące świeczki. Takie ciepłe, naturalne światło tworzy bajkowy klimat, doskonale pasujący do wieczornych zdjęć. Również na sali weselnej można spróbować użyć niewielkich lampionów z podgrzewaczami, które będą dawać delikatne, rozproszone światło.Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Właściciel serwisu