Romantyczny weekend we Wrocławiu

 

Tu jesteś: ślub >>> Romantyczny weekend we Wrocławiu
ślub

       Paryż, Rzym, Wenecja . te miasta najbardziej kojarzą nam się z romantycznym weekendem we dwoje. Ale nie mniej romantyczny weekend można spędzić o wiele bliżej. Miejscem idealnym na romantyczny weekend jest Wrocław. Piękne zabytki, urocze zakątki, przytulne knajpki . to wszystko sprawia, że w stolicy Dolnego Śląska można spędzić naprawdę bardzo romantyczny weekend we dwoje. Wynajem luksusowego apartamentu w centrum Wrocławia to ukoronowanie weekendowego pobytu

       Co znajdziemy w apartamencie?

       Apartament to komfortowa opcja noclegu we Wrocławiu. Pod względem jakości świadczonych usług i wyposażenia apartamenty nie ustępują najbardziej luksusowym hotelom. Zapewniają za to dużą swobodę, wszystko to, co jest niezbędne, aby wypocząć, a przede wszystkim niższą cenę. Obowiązkowo w skład każdego apartamentu wchodzi w pełni wyposażona kuchnia. Romantyczna kolacja przy świecach własnoręcznie przygotowana przez ukochanego . czyż trzeba więcej, aby podbić serce ukochanej kobiety? Takiej możliwości nie daje nocleg w hotelu. Oczywiście romantyczną kolację można zjeść w jednej z licznych restauracji, ale czyż nie jest przyjemnie ugotować kolację samodzielnie? Także wyposażenie sypialni jest bogate: szerokie, wygodne łóżko małżeńskie, nocne stoliki, szafa na ubrania. Do tego dochodzi nowocześnie i komfortowo urządzony salon.

       Jakie atrakcje czekają na zakochanych we Wrocławiu?

       Największa z nich to oczywiście wizyta na Moście Tumski, którzy już kilkanaście lat temu mieszkańcy Wrocławia nazwali Mostem Zakochanych. Swą drugą nazwę most zawdzięcza głównie kłódkom, które nie tylko zakochani wrocławianie zawieszają na moście. Oczywiście po zamknięciu kłódki kluczyk trafia do Odry. To oczywisty symbol miłości, która ma trwać aż do śmierci. Sam most i jego najbliższe otoczenie (urocze uliczki Ostrowa Tumskiego) to idealne miejsce na romantyczny spacer szczególnie po zapadnięciu zmroku. Na moście oraz na uliczkach Ostrowa Tumskiego znajdują gazowe latarnie (na moście jest ich 91). Każdego dnia, kiedy zapadnie zmrok po moście i uliczkach przechadza się latarnik, który zapala każdą lampę po kolei. Taka sceneria jest szczególnie romantyczna. Na randkę zakochani mogą wybrać się także na wrocławski Rynek. Podobno jedynym miejscem we Wrocławiu, które przynosi pecha zakochanym jest pomnik Aleksandra Fredry. Czy to prawda nie wiem, ale na wszelki wypadek zakochani nie powinny robić sobie pamiątkowego zdjęcia pod jego pomnikiem. Przejażdżka dorożką nie tylko po Rynku, ale także innych pięknych zakątkach miasta z pewnością pozostawi wiele niezapomnianych wspomnień. Idealnym miejscem na romantyczny spacer we dwoje jest także Promenada Staromiejska. Dużo ławeczek, piękne widoki . to atuty, które z pewnością przypadną do gustu zakochanym.

       Wrocław jest uroczym, nigdy nie zasypiającym miastem idealnym na weekend we dwoje. Spacery po tym uroczym mieście mogą być jednak męczące. Cóż z tego, kiedy na zakochanych czeka luksusowy apartament w centrum Wrocławia.

      Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Właściciel serwisu