Plener ślubny z charakterem, czyli pomysły na sesje ślubne

 

Tu jesteś: ślub >>> Plener ślubny z charakterem, czyli pomysły na sesje ślubne
ślub

       Piękna sesja plenerowa to podstawa, jeśli chcemy móc się cieszyć przez długie lata wyjątkowymi fotografiami ślubnymi. Jest to niepowtarzalna pamiątka, na której zostały upamiętnione nie tylko ładne krajobrazy, ale także emocje. Warto zadbać nie tylko o dobrego fotografa, ale także o magiczny plener ślubny. Z całą pewnością mamy ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o wybór . sesja ze zwierzętami, w przebraniu, z balonami, na huśtawce, w muzeum, na moście, z nieszablonowymi gadżetami, nad wodospadem a może w zamku? Ogranicza nas tak naprawdę jedynie własna wyobraźnia.

Plener ślubny z charakterem, czyli niebanalne pomysły na sesje ślubne

Jeśli chodzi o sesję ślubną, to można zdecydować się na klasyczne ujęcia lub postawić na spontaniczność i dobrą zabawę. Wówczas na fotografiach będzie można zobaczyć całą gamę najróżniejszych emocji. Dobry fotograf jak jedrakphoto.com i ciekawy plener ślubny to strzał w dziesiątkę. Jak zatem można urozmaicić swoją sesję ślubną? Jak najbardziej warto pokazać na zdjęciu swoje pasje. Można wybrać się do stadniny koni, zorganizować piknik, zrobić sesję przed ulubionym kinem czy też wyjechać w góry. Dla miłośników natury i sielskich klimatów idealnym rozwiązaniem będzie sesja ślubna na wsi czy też w muzeum etnograficznym. Z kolei dla fanów motoryzacji idealnym tłem będzie zabytkowy pojazd . rower, motocykl czy samochód.

Wiele par lubi sobie także powspominać swoje dzieciństwo, a sesja ślubna jest idealną okazją, jeśli chodzi o możliwość stania się na jakiś czas dzieckiem. Plener ślubny w postaci wesołego miasteczka, placu zabaw czy też cyrku będzie strzałem w dziesiątkę. Kto powiedział, że trzeba trzymać w ręce kwiaty? Równie dobrze sprawdzi się wata cukrowa dla dwojga. Nie można zapomnieć także o plenerze wodnym . jeziora, rzeki, morza, stawy czy też nawet baseny okazują się być świetnym miejscem na sesje zdjęciową. Na zdjęciach mogą znaleźć się statki, łódki, wodne rowery i skutery czy też statki. A może sesja ekstremalna w postaci lotu balonem, rajdu samochodowego czy w paralotni?

      Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

elektryczna kuchnia w ... (0) [Malwinnna2]
może coś o diecie? (7) [margaretka]
kuchnia indukcyjna (2) [margaretka]
Jaki make up do ślubu? (5) [maribella]
Koce wełniane (2) [Malwinnna2]

Właściciel serwisu