Ślub zimą . czy warto?

 

Tu jesteś: ślub >>> Zaproszenia ślubne - jak wybrać?
ślub

      

Wasz wielki dzień zbliża się ogromnymi krokami, ale nie macie jeszcze wybranych zaproszeń ślubnych? Lista gości została już dawno przygotowana, a zaproszenia ślubne jeszcze niegotowe? Sprawdź, jak wybrać eleganckie zaproszenia ślubne oraz co jest ważne podczas tej decyzji!

      Zaproszenia ślubne - jak wybrać?

Tak naprawdę zaproszenia ślubne stanowią jedną z ważniejszych rzeczy, które trzeba załatwić podczas planowania własnego wesela. Zanim jednak zdecydujecie się na konkretne zaproszenia, warto zrobić listę tego, co jest dla Was ważne. Możecie również odpowiedzieć sobie na kilka pytań dotyczących Waszego wesela, mianowicie w jakim stylu będzie organizowane, jaki motyw będzie mu przewodził, czy któreś z obecnych trendów do Was przemawia oraz jaki chcecie przeznaczyć budżet na zamówienie zaproszeń ślubnych. Jeśli macie już te odpowiedzi, śmiało możecie iść dalej.

Mówiąc o zaproszeniach ślubnych, śmiało można dopasować je do stylu całego wesela. Warto więc wiedzieć na samym wstępie, jak będą prezentować się pudełka na obrączki, dekoracja na stolikach czy też inne dodatki w stylu tablicy z rozmieszczeniem gości. Tak naprawdę wszystkie aspekty są ważne, niczego nie można pominąć, by można było cieszyć się wspaniałym weselem.

Zaproszenia ślubne dopasowane do stylu wesela

Wiele osób zastanawia się, czy koniecznością jest drukowanie zaproszeń. Oczywiście można wybrać sobie wzór kartki, by wypisać zaproszenia ślubne samodzielnie. Jednak z pewnością nie będą to idealne zaproszenia ślubne. Wybór zaproszeń ślubnych jest obecnie bardzo szeroki. Można wybrać zaproszenia w rulonach, zaproszenia drukowane na kalkach, zaproszenia wykorzystujące papier z recyklingu i wiele więcej. Zaproszenia ślubne eleganckie to dla każdego oznacza coś innego.

Jak wybrać zaproszenia ślubne? - kolor, motyw przewodni, jakość

Zaproszenie ślubne powinno ściśle nawiązywać do listy gości. W zaproszeniu ślubnym powinny pojawić się imiona oraz nazwiska osób, które zamierzają wziąć ślub wraz z planowaną datą ślubu oraz miejscem odbycia się uroczystości. Prośba o potwierdzenie przybycia również jest zawarta, ponieważ w znacznej mierze koszty wesela zależą od tego, ile osób będzie, a restauracja lub catering nie może przygotować jedzenia na oko, tylko właśnie na określoną liczbę gości. Wręczanie zaproszeń może odbywać się różnorako. Wciąż istnieje tradycja, że do każdego warto podjechać i wręczyć takie zaproszenie osobiście, jednak obecnie coraz częściej pary decydują się na wysyłanie zaproszeń pocztą, co nie tylko jest znacznie szybsze, ale również mniej stresujące i mniej kosztowne.Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Właściciel serwisu