Bridal Awards

 

Tu jesteś: ślub >>> Targi Modny Ślub
ślub,targi

       BRIDAL AWARDS 2010 z pokazem ekskluzywnych sukien ślubnych Natalii Jaroszewskiej

       W tym roku po raz drugi podczas targów MODNY ŚLUB, które odbędą się od 5 do 7 listopada 2010 zostanie przyznany tytuł BRIDAL AWARDS 2010 dla najładniejszej sukni ślubnej.

       Firmy, których sukniom przyznany zostanie tytuł otrzymają statuetki BRIDAL AWARDS 2010. Na zwycięzców i wyróżnionych czekają również atrakcyjne nagrody - złoty, srebrny i brązowy pakiet na promocję, reklamę oraz udział w przyszłorocznych targach MODNY ŚLUB.       Tytuł BRIDAL AWARDS 2010 otrzyma suknia ślubna wyróżniająca się szykiem, elegancją, doborem materiałów, dodatków, sposobem prezentacji oraz wykonaniem. Przyzna go specjalnie powołana w tym celu komisja znanych osobistości ze świata mody, mediów i kultury. Publiczność również wyłoni najpiękniejszą jej zdaniem suknię.

       Wszystkie pokazy konkursowe odbędą się na profesjonalnym wybiegu zaaranżowanym w kieleckim ośrodku targowym.

       Po części konkursowej odbędzie się pokaz ekskluzywnych sukien ślubnych Natalii Jaroszewskiej, autorka kreacji ślubnych m.in. Magadaleny Różczki, Agnieszki Szulim i Pauliny Młynarskiej. Projektantka słynie z kobiecego stylu, który jest jej znakiem rozpoznawczym mimo zmieniających się trendów. Natalia Jaroszewska jest jedna z najbardziej znanych marek projektanckich w Polsce. Od dziesięciu lat prowadzi autorskie atelier w Warszawie, w które jest miejscem inspirujących spotkań z klientkami i mediami. Projektantka słynie ze współpracy z gwiazdami showbiznesu, wśród których są Daria Widawska, Ola Kwaśniewska, Sonia Bohosiewicz, Edyta Herbuś. Projektantka słynie z kobiecego stylu, który jest jej znakiem rozpoznawczym mimo zmieniających się trendów. W atelier realizowane są zamówienia indywidualne, w tym również ślubne. W nowym, rozbudowanym atelier na warszawskim Starym Żoliborzu powstał również butik z kolekcją pret-a-porter.

       Specjalnie na targi MODNY ŚLUB Natalia Jaroszewska przygotowała zestaw najbardziej spektakularnych kreacji ślubnych. Obok modeli archiwalnych, znanych ze stron najlepszych modowych magazynów, zostaną zaprezentowane modele z najnowszej kolekcji projektantki na wiosnę/lato 2011.

ślub,targi ślub,targi ślub,targi ślub,targi


Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Właściciel serwisu