3 pomysły na wystrój sali weselnej - zainspiruj się!

 

Tu jesteś: ślub >>> 3 pomysły na wystrój sali weselnej - zainspiruj się!
ślub

       Ślub jest niewątpliwie jednym z najpiękniejszych dni w życiu każdego człowieka. Niemniej jednak, zanim do niego dojdzie, trzeba zatroszczyć się o szereg różnych rzeczy, takich jak catering czy odpowiednia dekoracja sali weselnej. I na tym ostatnim skupimy się dzisiaj najbardziej.

       Przedstawiamy kilka pomysłów na to, w jaki sposób możesz udekorować swoją salę weselną, aby zachwyciła nie tylko gości, ale przede wszystkim Ciebie.

       Dlaczego warto jest zadbać o konkretny styl wystroju?

       Jeśli nie zdecydujemy się na zachowanie konkretnego motywu przewodniego, to wtedy zaczniemy urządzać salę weselną w różnych stylach, co niestety nie prowadzi do niczego dobrego. Efekt końcowy może okazać się niezadowalający. Z tego właśnie powodu zachęcamy do tego, aby się konkretnie określić i wybrać jak najlepszy styl, który będzie odpowiadał Twoim gustom.

       Styl tradycyjny

       Co prawda, z roku na rok rośnie moda na nietypowe ozdoby sali weselnej, jednak tradycyjny wystrój jak najbardziej jest w trendzie. Jest to też szczególnie ważne w przypadku konserwatywnej rodziny, która może być zaskoczona ślubem z motywem z filmu Gwiezdnych Wojen czy Hobbita.

       Dobrą wiadomością jest fakt, że do stylu tradycyjnego pasuje wiele rzeczy i na pewno będziemy w stanie dopasować tutaj elementy ze stylu rustykalnego, regionalnego czy ekskluzywnego.

      źródło: sala weselna Kraków

       Nowoczesne podejście

       Wspominaliśmy wcześniej o motywie przewodnim sali weselnej, który miałby być związany ze Star Wars. Jest to jak najbardziej możliwe i sporo osób decyduje się na taki krok. Oczywiście dla niektórych może się to wydawać szalone i kompletnie nie pasujące do tego typu dnia, ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.

       Wszystko zależy od tego, na ile otwartych mamy znajomych oraz czy będą w stanie rzeczywiście docenić taki klimat. Niemniej jednak, jeśli organizacja będzie wzorowa i właściwie do tego podejdziesz, to naszym zdaniem nie ma się czym martwić. Wszyscy na pewno będą się doskonale bawić na takim weselu.

       Na niektórych weselach spotkać można się również z określeniem rodzaju stroju, w jakim mają pojawić się goście, np. all in white.

       Ciekawym pomysłem jest uwzględnienie w dekoracji sali motywu podróżniczego, np. miejsca, w którym odbyły się zaręczyny lub nawiązującego do podróży poślubnej. Dekoracja sali może też nawiązywać do waszej pracy, hobby lub pasji.

       Konkretny styl

       Wiele osób decyduje się na urządzenie sali weselnej w konkretnym stylu, np. z wykorzystaniem elementów natury. To świetny pomysł na to, aby niejako przenieść gości w zupełnie inne miejsce i sprawić, że wesele zapamiętają na bardzo długo. Jak najbardziej jest to dobry sposób na to, aby ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.

       Obecnie wiele osób stawia przede wszystkim na styl klasyczny, dlatego też każdy inny będzie dla gości czymś wyjątkowym i niezwykłym. Jak najbardziej warto jest tutaj stawiać na bardziej niecodzienne rozwiązania. Należy jednak zrobić to z wyczuciem, a na pewno wszystko będzie w porządku.

       Pamiętaj, że dzień ślubu jest bardzo ważnym i warto jest sprawić, aby był jak najbardziej wyjątkowy, szczególnie dla was, jako młodej pary. Z tego powodu zadbajcie o to, aby tak się rzeczywiście stało i niebawem mogliście z uśmiechem na twarzy wspominać tą uroczystość.

      

      Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Właściciel serwisu