Dekoracje, które odmienią swój ślub

 

Tu jesteś: ślub >>> Dekoracje, które odmienią swój ślub
ślub

       Bez wątpienia można powiedzieć, że moda ślubna przeżywa dzisiaj prawdziwy rozkwit. Dzięki dużym doświadczeniom wielu par wyrobiła się swoista tradycja, która pokazuje jak najładniej przystroić kościół oraz salę weselną.

      

      

Jednak to nie wszystko. Organizatorzy wesel śledzą każdy krzyk mody, dzięki czemu ślub może mieć dokładnie taką oprawę, jaką wyśnią sobie państwo młodzi. Ogranicza w zasadzie tylko wyobraźnia, ponieważ różnorodność stylów jest naprawdę ogromna! Najbardziej modne wesela odbywają się dzisiaj w dosyć surowym stylem. Dekoracje nie wyglądają na bogate. Dominuje drewno, papier oraz jasne kolory. Ten minimalizm idealnie pasuje do drewnianych wnętrz, najlepiej w górach. Niezależnie jednak czy dana para młoda skłoni się w stronę tradycji czy popularnego dzisiaj minimalizmu, może wykorzystać elementy wspólne, które jak pokazuje doświadczenie- doskonale się sprawdzają. Są nimi chociażby dekoracje świetlne.

Światło robi dużą różnicę

Dzisiejsze dekoracje bywają naprawdę różne. Wie o tym każda para, która przeglądała ich katalog w sklepie internetowym. Na szczęście ich różnorodność pozwala także na optymalnych ich dobór. Wśród tych wszystkich dekoracji najlepiej sprawdzają się te, które operują światłem. Najbardziej wyszukane bywają czasami bardzo proste rozwiązania. Sznur złożony z małych lampek (podobnych do tych choinkowych) robi bardzo dobre wrażenie. Można rozłożyć je na podłodze (wzdłuż ściany) albo zawiesić na ścianie. Przy słabym oświetleniu głównym będą nie tylko dawały źródło światła, ale wprowadzą uroczy klimat, który przecież jest tak ważny na weselach. Jak zostało wspomniane, lampki idealnie łączą się z drewnianymi elementami. To oczywiście nie jedyna możliwość wykorzystania dekoracji świetlnych. Bardzo ładnie wyglądają też lampy z wyraźnie widocznymi dużymi żarówkami. Oświetlenie dekoracyjne, co trzeba zauważyć, daje bardzo dobre efekty wizualne (jako źródło światła), ale także nadaje niepowtarzalny klimat. Jeżeli chodzi o żarówki i lampki, najlepiej pooglądać ich zastosowanie w internecie albo skontaktować się ze specjalistą, który wie jak je rozłożyć.

Świecące figurki

Oczywiście dekoracje świetlne to nie same proste lampki. Mogą być to także figurki zrobione z różnych materiałów, mających w środku lampę. Taka dekoracja wygląda naprawdę zjawiskowo w sytuacji, w której światło jest przyciemnione.

      Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Właściciel serwisu