Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze sali bankietowej?

 

Tu jesteś: ślub >>> Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze sali bankietowej?
ślub

       Planujesz wesele, przyjęcie, bal czy imprezę innego rodzaju? Z pewnością będziesz chciał wynająć salę bankietową oraz zagwarantować sobie i swoim gościom jedzenie, muzykę i dodatkowe atrakcje.

      

      

Sprawdź, jakie kwestie powinieneś się brać pod uwagę, zanim ostatecznie podpiszesz umowę krótkoterminowego wynajmu sali bankietowej.

Lokalizacja sali

W zdecydowanej większości przypadków przy wyborze sali weselnej czy bankietowej organizatorzy imprez i ważnych wydarzeń biorą pod uwagę odległość od kościoła, urzędu stanu cywilnego, domu czy miejsca pracy, w zależności od charakteru organizowanego wydarzenia. Jeśli interesuje cię sala bankietowa w Poznaniu, pod uwagę możesz brać nie tylko sale zlokalizowane w stolicy Wielkopolski, ale również w ościennych miejscowościach, do których bez trudu możesz dojechać własnym samochodem czy wynajętym środkiem transportu, wraz ze wszystkimi gośćmi.

Wielkość sali

Drugim kryterium wyboru będzie wielkości sali, jaką chcesz wynająć. Jeśli interesuje cię sala na 100 osób, szukaj takich miejsc, które będą oferowały przestrzeń adekwatną do takiej liczby gości. Nie powinno się organizować małych przyjęć na dużych salach bankietowych i odwrotnie. Nieprzestrzeganie tej zasady doprowadzić może do tego, że sala będzie wydawała się zbyt przestronna, wręcz pusta albo okaże się za bardzo przepełniona, by zorganizować w niej np. zabawę taneczną.

Dodatkowe usługi

Jeśli wybrana sala bankietowa w Poznaniu czy innym mieście odpowiada nam lokalizacją i wielkością, warto sprawdzić jej dodatkowe usługi. Zdecydowana większość tego rodzaju lokali zapewnia pełną zastawę stołową, meble . krzesła i stoły, jak również szkło i obsługę kelnerską. Standardem jest już oferowanie usług cateringowych i jedzenia na miejscu, jak robi to sala bankietowa w Poznaniu w hotelu DeSilva, która przygotowuje menu dopasowane do potrzeb różnych grup klientów: organizujących komunie, chrzciny i innego rodzaju przyjęcia.

Właściciel sali może zaoferować miejsca noclegowe, bar z pełnym wyposażeniem, jak również możliwość wynajęcia sali konferencyjnej. To wartości dodane, które dla wielu zamawiających lokale na imprezy różnego rodzaju będą bardzo istotnym atutem.Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Właściciel serwisu