Nowoczesne rozwiązanie - mobilny bar

 

Tu jesteś: ślub >>> Nowoczesne rozwiązanie - mobilny bar
ślub

       Bar mobilny to doskonałe rozwiązanie na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe, eventy i przyjęcia okolicznościowe. Mobilny bar to atrakcja na wiele okazji - urodziny, imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie lub panieńskie, śluby itp. To niezapomniana niespodzianka dla wszystkich gości. Podczas przyjęcia takie rozwiązanie pozwoli skosztować oryginalne drinki i efektowne koktajle. Pomocny w tym przypadku okaże się także barman, który uświetni uroczystość.

      

      

Korzystanie z mobilnego baru pociąga za sobą pewne koszty, jednak takie rozwiązanie ma wiele zalet. Korzyści zatem przeważają w tym przypadku. Wśród zalet można wymienić głównie:

1. Niezapomniana atrakcja dla gości

Możliwość skorzystania z mobilnego baru daje wiele możliwości. Zatrudnienie barmana sprawi, że goście zaznają czegoś nowego i oryginalnego. W ofercie często znaleźć można pokazy barmańskie, a bar mobilny może być ustawiony w zasadzie w każdym miejscu, co jest sporym plusem.

2. Wiele możliwości

Swobodny dostęp do baru jest dla gości sporym udogodnieniem. Mogą oni bez ograniczeń zamawiać ulubione napoje, nie tylko alkoholowe. Na imprezie więcej pijemy niż jemy, dlatego taka opcja będzie efektowna.

3. Nowoczesne rozwiązanie

Wynajęcie mobilnego baru na jedną noc to dobry pomysł zwłaszcza na imprezach plenerowych. Z taką opcją coraz częściej spotykamy się także na weselach czy uroczystościach rodzinnych.

Jakie są koszty?

Koszty skorzystania z baru mobilnego są różnorodne - wiele zależy od tego, czy skorzystamy także z usług barmana i jakie dodatkowe atrakcje są przewidziane. Szacowane wydatki oscylują w granicach tysiąca złotych lub nieco więcej.
Przed podjęciem decyzji pomyślmy o tym, jakie kwestie rozstrzygnąć z barmanem. Dowiedzmy się jak długo będzie można korzystać z baru mobilnego, kto ma kupić alkohol, co jest wliczone w cenę usługi i tym podobne. Takie informacje dostaniecie bezpośrednio od firmy zarządzającej mobilnym barem np. https://culaccino.pl/prosecco-van/. Pamiętajcie, że ceny mogą różnić się w zależności od sezonu.

Jeśli chodzi o bar mobilny wiele zależy także od tego, jakie mamy oczekiwania i ile pieniędzy chcemy przeznaczyć na taką atrakcję. Zazwyczaj wynajęcie baru mobilnego jest efektowną niespodzianką dla gości, dlatego warto rozważyć takie rozwiązanie. Bary mobilne w dzisiejszych czasach dają wiele możliwości - można z nich korzystać na przyjęciach odbywających się w plenerze lub w restauracji. Najczęściej barmani serwują także kawę i herbatę, co jest mile widziane dla gości nie pijących alkoholu.Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Właściciel serwisu