Słów kilka o obowiązkach druhny

 

Tu jesteś: ślub >>> Słów kilka o obowiązkach druhny
ślub

       Kobieta, którą przyszła Panna Młoda wybiera jako swoją pierwszą druhnę, może czuć się wyróżniona. Jednak jest to dla niej rzecz jasna także spory obowiązek i odpowiedzialność, ale tak naprawdę jeśli obie panie są przyjaciółkami bądź też łączą je więzy rodzinne, na pewno wszystko pójdzie świetnie! Co zatem warto wiedzieć, gdy mowa o obowiązkach głównej druhny?

      

Wieczór panieński

Organizacja wieczoru panieńskiego to oczywiście obowiązek pierwszej druhny. Oczywiście byłoby dobrze, aby delikatnie skonsultowała się ona z przyszłą Panna Młodą i dowiedziała się, jak według niej powinien on wyglądać. Może będzie to wypad do klubu i picie kolorowych drinków, może kameralne spotkanie w mieszkaniu którejś z uczestniczek, może wyjazd do SPA, wyjście do parku rozrywki, do kina, na kręgle.Możliwości jest tak naprawdę bardzo wiele. Warto byłoby przyszłej żonie coś ciekawego podarować . kupno prezentu to także obowiązek pierwszej druhny (składają się na niego zwykle wszystkie uczestniczki spotkania.

Poszukiwania sukni ślubnej

W przeważającej większości przypadków to właśnie z pierwszą druhną narzeczona wybiera się do salonów sukni ślubnej w poszukiwaniu idealnej dla siebie kreacji. To bardzo ważny obowiązek!

Świadkowanie

Niezwykle często pierwsza druhna jest także świadkową. Czekają ja zatem również obowiązki natury formalnej. Musi ona być przygotowana na posiadanie dokumentów, składanie podpisów . to bardzo ważne kwestie, o których zapominać nie należy. Warto więc poprosić o bycie świadkową osobę, która jest odpowiedzialna i punktualna.

Wspieranie Panny Młodej w trakcie przygotowania do ślubu

Zarówno przed ślubem i przyjęciem weselnym, jak i w ich trakcie, pierwsza druhna musi udzielać Panie Młodej pomocy i wspierać ją. Chodzi o proste, przyziemne dość kwestie . jak na przykład odpięcie welonu z jej głowy, kiedy przyjdzie czas oczepin.

Każda z kobiet poproszona o bycie druhna może czuć się wyjątkowa . jednak niech na uwadze fakt, że musi się także nieco wykazać i być dla Panny Młodej podporą. Więcej na ten temat przeczytać można na https://www.towesele.pl/. Serdecznie zapraszamy do lektury!Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Gadżety na ślub i wesele (16) [wiolkabugla]
taniec weselny (2) [margaretka]
Hej, robicie często za... (5) [marekm]
Sala weselna (22) [margaretka]
wygładzenie włosów (0) [marekm]

Właściciel serwisu